דף הבית >> החנות של טפר >> נפלאות ההיפנוזה - תמונות מהקליניקה
שם המוצר/פריט:נפלאות ההיפנוזה - תמונות מהקליניקה
מחיר מחירון:₪88.00
המחיר שלנו:₪66.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
סה"כ המחיר:₪66.00
תקופת אחריות:0

הוסף לסל 


מידע נוסף
שאול נבון: נפלאות ההיפנוזה - תמונות מהקליניקה

הופיע: מאי 2021
דאנאקוד: 425-91


"רבים מאיתנו נתקלים בתופעה הזו: הם יושבים במכונית במושב הקדמי ליד הנהג, וכשהוא בולם הרגל של הנוסע מתרוממת ולוחצת על הדוושה שאינה קיימת..." ההיפנוזה בוחנת ומעצימה תופעות מסוג זה ומביאה את המטופלים לשיפור מצבם ולפתרון בעיותיהם בזמן קצר.
בנפלאות ההיפנוזה – תמונות מהקליניקה מובאים סיפורי הצלחה של מטופלים  בהיפנוזה, שימקדו מבט על טכניקה טיפולית זו כשיטה יעילה לפתרון בעיות נפשיות, בשילוב עם טיפול פסיכולוגי.
 
ד"ר שאול נבון, פסיכולוג רפואי ושיקומי מומחה-מדריך, מורשה להיפנוט ולמחקר מדעי בהיפנוזה. שימש כמנהל השירות לפסיכולוגיה שיקומית במרכז הרפואי איכילוב שבתל אביב. מומחה בכיר בטיפול בבעיות רפואיות ונפשיות באמצעות היפנוזה ופסיכותרפיה.
ד"ר נבון מפרסם מאמרים בכתבי עת מקצועיים, ישראליים ובינלאומיים, והוא זוכה להערכה רבה בתחום ההיפנוזה והטיפול הפסיכולוגי. שימש כמזכיר האגודה הישראלית להיפנוזה וכחבר במועצת המנהלים של האגודה האירופאית להיפנוזה.
 


אנשים רבים שואלים: מהי היפנוזה? האם הטיפול בהיפנוזה מסוכן? האם ישֵנים במהלך הטיפול והאם יש סכנה שלא מתעוררים?
הבה נשיב על שאלות אלו: היפנוזה היא מצב אחר של מודעות. בזמן הטיפול בהיפנוזה, האדם מרוכז בחוויות של עצמו, ומגיע אל רמת מודעות אחרת של עצמו: חשיבה בתמונות, האטה של חשיבה לוגית‑מושגית, חוויות חושיות של מראות, צלילים ‑ מצב הדומה לחלום. אך בניגוד לאדם הישן וחולם ‑ המטופל בהיפנוזה אינו ישן. היפנוזה אינה מצב של שינה ‑ האדם המטופל בהיפנוזה מודע וחש את כל המתרחש באופן מחשבתי, רגשי וגופני בזמן הטיפול. הוא שומע, מקשיב ומגיב. היפנוזה גם אינה מצב של חוסר הכרה ‑ האדם המטופל בהיפנוזה הוא בהכרה מלאה, יודע, חש ומרגיש, וערנותו הפנימית (הפניית הקשב כלפי פנים) אף רבה יותר מערנותו הפנימית בחיי היומיום.