דף הבית >> החנות של טפר >> דלתות נסתרות
שם המוצר/פריט:דלתות נסתרות
מחיר מחירון:₪98.00
המחיר שלנו:₪73.00
מע"מ:כולל מע"מ
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
סה"כ המחיר:₪73.00
תקופת אחריות:0

הוסף לסל 


מידע נוסף
נועה צור: דלתות נסתרות

הופיע: פברואר 2023
דאנאקוד: 452-113
שבועיים לפני החופש הגדול, אדי שקוע בשגרה: אמא משאירה לו בית מבולגן, התאומים מרעישים, יש לו רק חבר אחד ואת התחביב שלו – כתיבת סיפורים. אחרי עוד יום בבית הספר, אדי רק רוצה לחזור הביתה ולהסתגר בחדר, אבל כמובן שלאמא יש מטלה עבורו; "לך למכולת ותקנה שוקולד. אני מכינה עוגת יום הולדת לתאומים". אדי יוצא למכולת, בלי לדעת שבדרך חזרה הביתה חייו הולכים להשתנות. אדי נחטף ומושלך למשאית, יחד עם ארבעה נערים ונערות נוספים.
לאן הם נוסעים? למה נחטפו? מי חטף אותם ולמה דווקא הם? על כל השאלות האלו ועוד יצטרכו אדי וחבריו החדשים לענות במהלך הרפתקה מסמרת שיער שתקרב ביניהם, תוך התמודדות עם קשיים, גילוי עצמי, חברוּת, הקְרבה וגעגוע.
 
הרפתקה שתחשוף כוחות חבויים ותשנה את כולם לנצח.
 
נועה צור מגוללת בשפה קולחת ובקול ייחודי המתובל בהווי הישראלי,  את סיפורו של אדי ומשלבת בחוכמה, ברגישות ובהומור בין נפש האדם לבין סיפור פנטסטי ומותח, עשיר בדמויות ובאירועים עוצרי נשימה.אם הייתם שואלים אותי לפני חודש אחד בלבד מהי ההרגשה למות ולהיוולד מחדש, לא הייתי יודע לענות. הייתי מנסה לחשוב על השאלה המעניינת. ייתכן שהייתי משיב ביהירות שמדובר בהתחדשות או בהזדמנות שנייה.
היו בטוחים כי הנער שאת סיפורו אתם עתידים לקרוא, שונה לחלוטין מהנער המספר את הסיפור. לא בחיצוניות ‑ שנשארה כמעט זהה לחלוטין ‑ אלא בנפש שרוסקה והורכבה מחדש, בעתיד שלם שהתנפץ באותה מהירות בה הורכב מחדש בעיני הנער התמים.
נכון, אין בידי הכלים לדעת כיצד מרגישים כשנולדים מחדש. אבל אני חושב, שלאחר הדברים שבעל כורחי עברתי, אני הקרוב ביותר להכיר את ההרגשה.